HAKKIMIZDA

 

Jayjayjumpie, çocukların enerjisini ve yaratıcılığını ön planda tutan İstanbul’da bir anne tarafından yaratılan sürdürülebilir bir çocuk giyim markasıdır. Çocukların rahatça oynayabilmesi ve dünyayı keşfetmesi için tasarlanmış giyim ürünleri sunarken, sürdürülebilirliği ve yenilikçiliği bir araya getirerek çocuk giyiminde yenilikçi bir yaklaşımı benimsiyor.

Jayjayjumpie; çocukların aktif yaşam tarzına uygun olarak, kıyafetlerin diz ve dirsek kısımlarına ekleyebileceğiniz ve çıkarabileceğiniz özel dizlikler ve dirsek pedleri ile bir devrim yaratıyor. Bu yenilikçi tasarım, çocuğunuzun büyüdükçe aynı kıyafeti kullanabilmesine olanak tanırken, aynı zamanda uzun süreli dayanıklılığı garanti ediyor.

Geri geri dönüştürülebilir kumaşlar sayesinde, hem çevreye duyarlı hem de dayanıklı ürünler ortaya koyarken, eğlenceli ve renkli tasarımları ile çocukların dünyasını renklendiriyor.

Keşfedin, oyun oynayın ve dünyayı Jayjayjumpie ile keşfedin!

 

DEĞERLERİMİZ

 

Tasarımlarımızda kalite en hassas noktada yer almaktadır. En iyi malzemeleri özenle seçmekten en son patentli teknolojiyi kullanmaya kadar her ürünün özenle mükemmel bir şekilde üretilmesini sağlıyoruz. Müşterilerimizin satın alma işlemlerinde kendilerini güvende hissetmelerini ve uzun süre dayanacak bir ürüne yatırım yaptıklarını bilmelerini istiyoruz.

Konfor markamızın anahtarıdır. Müşterilerimizin stil için konfordan ödün vermemesi gerektiğine inanıyoruz. Ürünlerimiz ister ayarlanabilir diz parçaları ister kollar olsun, konforlu bir deneyim sunmak üzere tasarlanmıştır.

Yaratıcılık yaptığımız her şeye kökleşmiştir. Yetenekli tasarımcılardan oluşan ekibimiz, yeni ve heyecan verici ürünler yaratmak için yorulmadan çalışıyor.

Sürdürülebilirlik JayJayJumpie'de temel bir değerdir. Çevre dostu malzemeler kullanarak ve atıkları mümkün olduğunca en aza indirerek ekolojik ayak izimizi azaltmaya kararlıyız. Herkesin gezegene bakma sorumluluğu olduğuna inanıyoruz ve üzerimize düşeni yapmaktan gurur duyuyoruz.

Değerlerimizin sizde yankı uyandıracağını ve ürünlerimizi yaratmaktan keyif aldığımız kadar sizin de ürünlerimizi keşfetmekten keyif alacağınızı umuyoruz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR